Nasza spółka powstała w roku 2008 w związku z dużym zapotrzebowaniem rynku na wysokiej jakości diagnostyczny sprzęt weterynaryjny.
Vetmedical jest dystrybutorem aparatury medycznej firm:
Mindray, Edan Instruments, Avantor Materials, 3DISC, BMV.
Wieloletnie doświadczenie pracy w znanych firmach, przedstawicielstwach światowych producentów urządzeń medycznych w Polsce pozwoliło założycielom na przygotowanie oferty dla lekarzy weterynarii.
Nasze propozycje zawierają nowoczesną, wysokiej klasy aparaturę ultrasonograficzną i rentgenowską, kardiomonitory, elektrokardiografy, pulsoksymetry oraz analizatory do morfologii.
Oferowane przez Vetmedical urządzenia są wysokiej jakości i charakteryzują się korzystnie skalkulowaną ceną. Posiadają certyfikat jakości CE, wymagany w krajach Unii Europejskiej.
Firma zapewnia Klientom sprawny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz dostęp do części zamiennych na minimum 10 lat. W ramach gwarancji Vetmedical oferuje Klientom aparat zastępczy na czas napraw gwarancyjnych.
Nasze produkty mogą być nabywane w systemie leasingu operacyjnego, finansowego lub pożyczki bankowej. Współpracujemy w tym zakresie z czołowymi polskimi instytucjami finansowymi.
Ponadto organizujemy różnego rodzaju szkolenia i warsztaty dla lekarzy weterynarii, przede wszystkim z zakresu ultrasonografii. Kursy prowadzone są przez wybitnych polskich specjalistów.
Mamy nadzieję, że oferta Vetmedical spełnia Państwa oczekiwania a zakupiony sprzęt sprawi, że praca przynosić będzie jeszcze więcej satysfakcji.
Zapraszamy do częstego odwiedzania naszej strony internetowej.