Jakość badań w zasięgu ręki

DC 60

DC-60 firmy Mindray, w którym uruchomiono innowacyjne technologie zaawansowanych systemów ultrasonograficznych dostarcza obraz o optymalnej jakości i szeroki wachlarz aplikacji w dostępnych cenach. Jego unikalne sterowanie dotykiem i gestem zostało zaprojektowane w taki sposób, by usprawnić płynny obieg czynności, ułatwić i uczynić diagnozę pewniejszą, co pozwala bardziej skoncentrować się na pacjencie. Automatyzacja narzędzi obejmuje standaryzowane protokoły badania i wiele pakietów automatycznych pomiarów, co redukuje czas skanowania i zwiększaj dzienną efektywność. Firma Mindray rozumie, że w praktyce lekarze często zmagają się z ograniczeniem przestrzennym miejsca pracy, dlatego lekki DC-60 zajmuje niewiele miejsca, dzięki czemu łatwiej jest go przemieszczać i nim manewrować. W skrócie: możliwości i efektywność DC-60 sprawiają, że w praktyce jest często wybierany i stanowi doskonałą inwestycję dla lekarzy.
Image

Zaawansowana technologie

PSH
Obrazowanie harmoniczne z przesunięciem fazy (PSH), również zwane oczyszczonym obrazowaniem harmonicznym odgrywa istotną rolę w redukowaniu szumów przy jednoczesnym zachowaniu ostrości i rozdzielczości obrazu tkanki.
Echo Boost'"
Przełomowa technologia przetwarzania sygnału, Echo Boost, została zaprojektowana w celu wykorzystania sygnałów natywnych do wzmocnienia słabych sygnałów echa i tłumienia szumów, umożliwiającego pozyskanie czystszego obrazu komór i lepszej wizualizacji warstw tkanek mięśnia sercowego.

Szeroki wachlarz głowic

Wszechstronne rozwiązania w kwestii głowic do aparatu DC-60 pozwalają na objęcie badaniem szerokiego zakresu badań za rozsądną cenę. Technologie wykorzystywane w głowicach firmy Mindray zaprojektowano, aby efektywnie podnosić jakość opieki zdrowotnej. Wysokoczęstotliwościowa głowica L14-6NE obrazuje aż do 16MHz, poprawiając zdolność do detekcji szczegółowej informacji na temat tkanki, a tym samym zwiększając u lekarza pewność diagnozy.
Image

Współdzielenie usług spełniających wszelkie potrzeby

Dzięki możliwościom X-60 w jednym, inteligentnym ultrasonografie dostępne są teraz obrazy o doskonalej jakości wykonywane u pacjentów w różnym wieku i wadze ciała dla różnych obszarów klinicznych. Zakres zastosowań X-60 obejmuje badania ogólne, kardiologię, ginekologię i położnictwo. Wyposażono go w profesjonalne narzędzia takie jak Auto IMT, iNeedle, TDI i QA, obrazowanie 4D i Smart OB., aby codzienne badania można było wykonywać łatwo i dokładnie. 
Image

Auto IMT

Technologia Auto IMT w DC-60 nie tylko pozwala na detekcję grubości, ale również dostarcza wykres trendu IMT, który pozwala na dokładniejszą ocenę ryzyka rozwinięcia się choroby sercowo-naczyniowej u pacjenta.
iScape n' (obrazowanie panoramiczne w czasie rzeczywistym)
Funkcja iScape w aparacie DC-60 rozszerza pole widzenia i daje lepsze rozumienie całych struktur anatomicznych.

TDI I QA z Straln/Straln Rate

Funkcja TDI w aparacie DC-60 ułatwia ocenę kwantytatywną miejscowego ruchu i całościowej funkcji mięśnia sercowego, uzupełniając tryb TDI, co przyspiesza i czyni diagnozę bardziej bezpośrednią.
Obrazowanie 4D
Funkcja 4D dostarcza narzędzia, które pomagają w pełni wykorzystać możliwości, jakie dają dane objętościowe. Dzięki bogatemu trybowi renderingu i iPage (obrazowanie wielopłaszczyznowe) lekarzowi udostępnianych jest więcej informacji dotyczących struktury płodu, aby diagnoza była pewniejsza.
Smart OB"
Dokładne pomiary najczęściej badanych parametrów obejmują BPD / HC / FL / AC / OFD i są dostępne po 1 kliknięciu.
Image
Image

Gesty ekranu dotykowego

Dzięki gestom na ekranie dotykowym udostępniane sq calkiem nowe operacje, tworząc nowy standard obiegu czynności. Lekarz może uko6czyt większość operacji przy pomocy jednego dotknięcia ekranu. Zdefiniowanym ruchem ręki możesz przewijać obrazy, przesuwać je po ekranie, powiększać/pomniejszał, mierzyć lub uruchamiać funkcje użytkownika,teraz X-60 pozwała uzyskać więcej i szybciej.

Łączność w sieci

DC-60 oferuje stabilną Łączność  DICOM i jest kompatybilny z wieloma rozwiązaniami informatycznymi służącymi do obrazowania, dodając pracy elastyczności łączność ta pozwala na zapisanie obrazów na różnych urządzeniach, takich jak PACS, USB, komputer i telefon komórkowy.

Image