Skaner CR dla profesjonalistów z dziedziny weterynarii!

FireCR Spark

Przedstawiamy serię skanerów FireCR Spark firmy 3DISC Imaging do stosowania w weterynarii - wyposażoną w nowe cechy, wewnątrz i na zewnątrz, spełniające wszelkie wymagania dla systemów weterynaryjnych.  

NAJWAŻNIEJSZE CECHY:
Kryształowa jakość obrazu
Szybkość - do 125 pełnych wielkości płyty na godzinę
Rozbudowa w miejscu pierwotnej instalacji, aby chronić inwestycje w technologię
Ultralekki, kompaktowy i mocowany na ścianie
Nowe mocne, wytrzymałe kasety
Brak możliwości zgięcia płyt obrazujących
Wykorzystuje 3 standardowe wielkości kaset
Unikalna weterynaryjna kaseta stomatologiczna
Automatyczne przetwarzanie płyt i kaset
Zintegrowane skanowanie i kasowanie
Wytrzymała, ustabilizowana optyka
Chłodzenie bez wiatraka zapobiega zanieczyszczeniu kurzem
Cicha, stabilna praca bez kosztów konserwacji
Optymalny dla telemedycyny

Pierwszorzędna jakość obrazowania

Nowa weterynaryjna linia produktów serii FireCR Spark została wyposażona w zaawansowane technologie, których pionierem była firma 3DISC Imaging, którym zawdzięcza ona krystalicznie czysty obraz niezbędny do zastosowań weterynaryjnych.

Innowacyjny design

Weterynaryjny skaner FireCR Spark jest niewielki i lekki. Kompaktowe rozmiary pozwalają na umieszczenie go na blacie lub na ścianie, nawet w najmniejszej praktyce weterynaryjnej. FireCR Spark korzysta z szerokiego zakresu formatów kaset, spełniającego wszelkie potrzeby obrazowania — łącznie z unikalną weterynaryjną kasetą dentystyczną. Wszystkie kasety są bardzo zaawansowane technologicznie, co czyni je niezwykle mocnymi i wytrzymałymi.

Niedościgniona elastyczność

Linia produktów weterynaryjnych FireCR Spark oferuje szeroką gamę prędkości skanowania, które spełniają wszelkie wymogi i mieszczą się w budżecie. A kiedy potrzeby się zmieniają, skaner można tanio i łatwo rozbudować w miejscu pierwotnej instalacji, aby uzyskać większą wydajność.

Tylko od 3DISC

Żadna inna firma nie oferuje tak unikalnej kombinacji modeli, parametrów i opcji, stanowiąc niedoścignioną wartość i elastyczność działania w Twojej praktyce weterynaryjnej i dbając o to, by Twoja inwestycja się zwróciła

Potwierdzona technologia

Pionierska technologia weterynaryjna FireCR Spark firmy 3DISC Imaging wytwarza doskonałą jakość obrazu przy wyższej stabilności i niezawodności systemu. Urządzenie jest łatwo zainstalować, używać i konserwować, dzięki czemu wpisuje się bezszwowo w system informacyjny Twojej praktyki.

Zoptymalizowane parametry obrazowania

W weterynaryjnych skanerach FireCR Spark wszystkie parametry obrazowania są zoptymalizowane, dzięki czemu uzyskuje się wysokiej jakości obrazy cyfrowe, które można dodatkowo poddawać wzmocnieniu, powiększaniu, powielać i w ciągu kilku sekund wysyłać do  dowolnej lokalizacji bez utraty rozdzielczości.

Kompaktowy i lekki

Skanery weterynaryjne FireCR Spark są wyjątkowo kompaktowe i lekkie. Ważą tylko 19,5 kg i przy swojej 14-centymetrowej wysokości idealnie sprawdzą się w miejscach, gdzie przestrzeń jest na wagę złota — i gdzie mogą zostać zamocowane na ścianie, pokonując wyzwania nawet najmniejszych pracowni. Można je również łatwo transportować bezpośrednio do zwierząt - idealne rozwiązanie dla weterynarii dużych zwierząt.

Wysoka wydajność

Superszybkie jednopłytowe weterynaryjne skanery FireCR Spark mogą przetwarzać dużą liczbę obrazów. Skanując do 70 pełnych płyt obrazujących w ciągu godziny FireCR Spark wytrzymują obciążenie nawet w najbardziej zajętych praktykach.

Nowe kasety

FireCR Spark pracuje z nowymi kasetami, które zaprojektowano w taki sposób, aby wytrzymały obciążenie w bardzo obciążonych praktykach i klinikach weterynaryjnych. Specjalna metalowa płyta "przenosi" płytę obrazującą przez system. Płyta obrazująca dzięki temu nigdy nie zostanie wygięta, ani nic jej nie dotknie podczas odczytywania. To redukuje ryzyko uszkodzenia i przedłuża życie cennych płyt obrazujących.

Nowa kaseta weterynaryjna przygotowana do stomatologii

Unikalna nowa kaseta stomatologiczna pozwala na prowadzenie praktyki bez specjalnego skanera stomatologicznych płyt fosforowych, tylko za pomocą skanera FireCR Flash. Ta funkcja gotowości do skanowania płytek stomatologicznych stanowi efektywne kosztowo rozwiązanie dla praktyki weterynaryjnej. W miarę poszerzania się potrzeb obrazowania stomatologicznego po prostu dodaj skaner stomatologiczny FireCR Dental, aby poprawić jakość obrazowania.