Profesjonalne kursy z obsługi sprzętu medycznego.

Image

Kursy

Korzystając z wieloletnich doświadczeń szkolimy i pomagamy rozwijać umiejętności w zakresie profesjonalnej diagnostyki ultrasonograficznej.
Od wielu lat organizujemy kursy i warsztaty, które prowadzone są przez wybitnych specjalistów.

Proponujemy udział w szkoleniach z podstaw ultrasonografii oraz dla zaawansowanych, które odbywają się w zakładach leczniczych w całej Polsce.

Dajemy również możliwość zdobywania wiedzy poprzez udział w seminariach on-line.

Przede wszystkim pomagamy w zdobywaniu wiedzy w zakresie usg jamy brzusznej, układu mięśniowo-szkieletowego, wykorzystania technik dopplerowskich i echokardiografii.
Standardowe zajęcia prowadzone są w małych grupach, metodą warsztatową opartą na aktywizacji uczestników i dużej ilości ćwiczeń praktycznych.
W tym zakresie współpracujemy między innymi z Wielkopolską Izbą Lekarsko Weterynaryjną, Uniwersyteckim Centrum Medycyny Weterynaryjnej w Poznaniu, Ośrodkiem Medycyny Eksperymentalnej i Innowacyjnej w Krakowie oraz Instytutem Medycyny Praktycznej Poznań LAB.

W czasie ćwiczeń korzystamy z ultrasonografów zapewniających profesjonalną diagnostykę.

Organizujemy również różnego rodzaju warsztaty indywidualne. Tematyka takiego szkolenia ustalana jest każdorazowo według potrzeby i wskazań osoby szkolącej się.

Ponadto jesteśmy stałym partnerem ważnych ośrodków szkoleniowych dla lekarzy weterynarii w Polsce takich jak: Stowarzyszenie Śląska Poliklinika Weterynaryjna, Polskie Towarzystwo Weterynaryjnej Medycyny Ratunkowej i Redline Klinika Weterynaryjna. Zapewniamy organizatorom wysokiej klasy sprzęt ultrasonograficzny oraz wsparcie techniczne.

Zaktualizowany kalendarz planowanych kursów będzie dostępny na naszej stronie internetowej na początku maja 2020.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych szkoleń – wypełnij poniższy formularz.